ANUNŢ

Comuna Moldovenești,cu sediul în Comuna Moldoveneşti, localitatea Moldoveneşti, nr. 240, judeţul Cluj anunță publicul interesat  asupra depunerii de emitere  a acordului de mediu pentru proiectul  ,,Elaborare documentatie  pentru autorizarea executării lucrărilor   de – reţea de canalizare în localităţile Moldoveneşti şi Plăieşti, comuna Moldoveneşti” propus a fi realizat în comuna Moldoveneşti, sat Moldoveneşti şi Plăieşti, judeţul Cluj.

Informaţiile privind proiectul propus pot fi consultate la sediul Agenţiei pentru Protecţia Mediului Cluj, Calea Dorobanților, nr.99, şi la sediul Primăriei Comunei Moldoveneşti, Moldoveneşti, nr.240, judeţul Cluj în zilele de luni-vineri între orele 9.00-14.00.

Observaţiile publicului se primesc zilnic la sediul  Agenţiei pentru Protecţia Mediului Cluj în zilele de luni-joi orele 9.00-14.00, vineri între orele  9.00-12.00.